Viktorija Štrimaitytė
Studijos ,,Pase" įkūrėja ir vadovė, choreografė, šokių trenerė ir oro gimnastikos instruktorė. Sukaupusi daugiau kaip 10 metų patirties šiame sporte, ir daugiau kaip 5 metų patirtį treniruojant ir ruošiant šokėjus ir oro akrobatus varžyboms Lietuvos ir tarptautiniu mastu. Studijos vadovės auklėtiniai nuolatos skina pergales įvairiose varžybose ir konkursuose , 2024 vykusiose oro ir pole tarptautinėse sporto federacijos varžybose vadovės auklėtiniai iškovojo ir parsivežė net 28 prizines vietas. Trenerė yra įgyjusi aukšto meistriškumo sporto trenerio išsilavinimą LSU, yra baigusi pedagoginių ir psichologinių žinių kursų programą, yra licenzijuota oro jogos instruktorė. Nuolatos tobulina ir gilina savo žinias įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Studijos vadovė veda užsiėmimus 2-5 oro akrobatikos varžybinių klasių mokiniams ir vadovauja studijos varžybiniams šokio kolektyvams.

Nuo mažumės gyvena tarp oro ir žemės ribų, dar vaikystėje pradėjo užsiiminėti šiuolaikiniais šokiais, tuomet baletu, o vėliau ir oro gimnastika, dalyvavusi ir tapusi lauriate ir prizininke ne viename tarptautiniame konkurse ir vėliau nusprendusi hobį paversti savo darbu ir pragyvenimo šaltiniu.

,,Mano darbas, man yra daugiau negu treniruotės, esu reikli , bet kiekvienas mano mokinys man yra ypatingas. Mano tikslas yra mokyti vaikus gyventi šokio ritmu ir pamilti šį meną ir sportą, kurti, nebijoti ir bandyti. Išmokti įvaldyti neribotas savo kūno galimybes, išreikšti save per judesį, atiduoti visa save ir leisti sau gyventi , jo sukurtuose personažuose ir istorijose, išgyvenant juos kartu... Nuoseklus darbas yra kelias į sėkmę, bet tik darant viską su meile ir nuoširdumu galima pasiekti aukščiausius rezultatus."

Gustė Antanaitytė
Studijos trenerė
, kuri daugiau, negu puse savo gyvenimo yra praleidus sporto salėje arba varžybose, prikaupusi įvairių patirčių ir žinių. Yra baigusi 12 metų meninės gimnastikos ugdymo programą. Jos pasiekimų krepšelyje: Jaunimo LR rinktinės narė 2019/2020, Kauno miesto atskirų įrankių čempionė, LR Jaunių grupinių pratimų 2v laimėtoja, LR Suaugusių grupinių pratimų 3v laimėtoja, Tarptautinių varžybų nugalėtoja, prizininkė (Bulgarija, Italija, Slovakija, Graikija ir t.t.). Gustė studijoje veda šokių ir gimnastikos užsiėmimus vaikų ir paauglių ir treniruoja nevaržybinių grupių mokinius ir ugdo jauniausius varžybinius kolektyvus ,,Mini pasytės" ir ,,Pase mažylės"

"Matant vaikų žibančias akis, užsispyrimą, norą dirbti, semtis naujų žinių kiekvieną dieną su šypsena atėjus į treniruotę.Su mergaitėmis kartu patirti džiugesį, laimėjus, nusivylimą, kai kažkas nepavyksta kaip tikėjosi, vienybę, kurią patiriame su vaikais kartu kiekvieną dieną mane veda pirmyn"

Auksė Nekrošiūtė
Studijos oro akrobatikos instruktorė. Jau
nuo mažens susidomėjusi įvairiais šokių stiliais ir įvairiomis sporto šakomis. Auksė, 4 metus šoko gatvės šokių stilių (pop,house,hiphop), pramoginius šokius,
cherleadinga ,šiuolaikinį ir show dance šokio stilių. Tačiau ,jau ilgą laiką yra atidavusi savo širdį oro akrobatikai, kurią ir atrado prieš daugiau , negu 4 metus.

Auksė, dar vis aktyviai skina pergales, oro akrobatikos profesionalios sportininkės kelyje ir jos pasiekimų sąrašą vis pildo nauji laimėjimai. Lietuvos pole ir oro sporto federacijos varžybose sportinės dalies j 3 divizija 1 vieta , Lietuvos pole ir oro sporto federacijos varžybose dueto kategorija pažengusiųjų divizija 1 vieta, LPSF Artistinės krypties kategorija pažengusiųjų divizija 1 vieta. Space xmas solo grand prix ,,the best performance", Traptautinis konkursas ,,Šypsenos ore'' dueto kategorija 1 vieta.


"Šokis man reiškia galimybę išreikšti save per judesį ir muziką, bei pajusti džiaugsmą per šokį!
Šokdama, aš noriu pasakoti istoriją. Šokis , tai ne tik judesio forma, bet yra ir galingą išraiskos forma, kuri man leidžia pavaizduoti veikėjus, jų santykius, konfliktus, džiaugsmus ir išgyvenimus. Šokis yra mano pulsas, širdies plakimas, mano kvėpavimas.Tai mano gyvenimo ritmas"

Auksė studijoje instruktuoja oro akrobatikos mėgėjų grupes ir oro akrobatikos pradmenis suteikia paruošiamosios klasės mokiniams ir asistuoja varžybinėse oro akrobatikos klasėse.

"Darbas su vaikais , tai labai įdomus ir įkvepiantis procesas. Kuriame, galiu dalintis savo kūrybiškumu ir energija su mažaisiais! Su vaikais dirbant reikia turėti ne tik šokio ar oro akrobatikos, gimnastikos įgūdžių, bet ir kantrybės, bei kūrybiškumo! Svarbu prisitaikyti prie vaikų amžiaus grupės ir jų poreikių, kad būtų ne tik smagu ir įdomu , bet ir saugu. Džiaugiuosi, kad galiu kurti saugią ir skatinančią tobulėti aplinką vaikams. Kad, atvykę pas mus, jie gali jaustis ,kaip antruose namuose ir pajusti judėjimo džiaugsmą."